Weber Saint-Gobain - Official website of the company

vzorník barev

Pestrá a moderní paleta barev weber.color line odráží nejnovější barevné trendy a pomůže vám při projektování nových fasád, při renovacích interiérů a exteriérů a modernizacích budov. Barevné odstíny splňují nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky.

Vybírejte...

Ve vzornících vyobrazené odstíny barev jsou pouze orientační (barevnost na vašem monitoru se mění v závislosti na jeho nastavení a vnějším osvětlení).

Pro lepší představu barevnosti ve skutečnosti, navštivte stavebniny nebo naše zákaznické centrum a prohlédněte si vzorkovnici.

weber.color line

weber.color line

Moderní kolekce fasádních barev vychází z tuzemských tradic. Odráží využití nejnovějších technologií a poznatků z praxe, se šetrným přístupem k životnímu prostředí.

weber.pas marmolit

Pro dekorativní úpravy soklů a zvýraznění některých ploch nabízíme oblíbenou kamínkovou omítku weber.pas marmolit. Většina těchto barevných odstínů je vyráběna z drceného přírodního mramoru. Proto působí dojmem kamene.

weber.historické odstíny

Historické odstíny

weber.metalické odstíny

Metalické odstíny

weber.design

Jak vytvořit dekorativní povrchy na fasádě? – omítka se vzhledem dřeva – omítka se vzhledem obkladových pásků – omítka se vzhledem pískovce a granitu

spárovací malty

Zvolte si správnou barvu spárovací hmoty pro vás. Barva spárovací hmoty dotváří vzhled obkladů a dlažby. Pryč jsou ty doby, kdy jste měli na výběr jen bílou a šedou barvu.

weber.top

Barevné odstíny pro omítku weber.top

weber.plastbeton

Barevné odstíny pro omítku weber.top