Weber Saint-Gobain - Official website of the company

vzorník barev

Pestrá a moderní paleta barev weber.color line odráží nejnovější barevné trendy a pomůže vám při projektování nových fasád, při renovacích interiérů a exteriérů a modernizacích budov. Barevné odstíny splňují nejen moderní technické, ale i aktuální architektonické požadavky.

Vybírejte...

Ve vzornících vyobrazené odstíny barev jsou pouze orientační (barevnost na vašem monitoru se mění v závislosti na jeho nastavení a vnějším osvětlení).

Pro lepší představu barevnosti ve skutečnosti, navštivte stavebniny nebo naše zákaznické centrum a prohlédněte si vzorkovnici.

weber.color line

weber.color line

Moderní kolekce fasádních barev vychází z tuzemských tradic. Odráží využití nejnovějších technologií a poznatků z praxe, se šetrným přístupem k životnímu prostředí.

weber.pas marmolit

Pro dekorativní úpravy soklů a zvýraznění některých ploch nabízíme oblíbenou kamínkovou omítku weber.pas marmolit. Většina těchto barevných odstínů je vyráběna z drceného přírodního mramoru. Proto působí dojmem kamene.

weber.historické odstíny

Historické odstíny

weber.metalické odstíny

Metalické odstíny

weber.design

Jak vytvořit dekorativní povrchy na fasádě? – omítka se vzhledem dřeva – omítka se vzhledem obkladových pásků – omítka se vzhledem pískovce a granitu

weber.design 2017

weber.design 2017

Vzhled dřeva, zdiva, pískovce, granitu, kamenných kvádrů, betonu, brizolitu, třpytivá či metalická fasáda.

spárovací malty

Zvolte si správnou barvu spárovací hmoty pro vás. Barva spárovací hmoty dotváří vzhled obkladů a dlažby. Pryč jsou ty doby, kdy jste měli na výběr jen bílou a šedou barvu.

weber.top

Barevné odstíny pro omítku weber.top

weber.plastbeton

Barevné odstíny pro omítku weber.top