Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.aktuality

Za chytré omítky, chytré hodinky!

V termínu od 9. 9. do 10. 10. při objednání 10 kbelíků (300 kg) chytrých omítek s dodáním na jedno prodejní místo, obdržíte chytré hodinky v limitované edici.

Weber Zlatým partnerem Konference ředitelů projektových společností

Dne 4. září proběhne Konference ředitelů projektových společností. Mělo by se jednat o největší diskusi vrcholných představitelů státu, veřejných i privátních investorů s generálními řediteli projektových a architektonických společností o směřování, klíčových krocích a budoucnosti stavebního sekt...

Rozšíření akce "Stavte s Weber a získejte pivo"

Weber od 29. 6. 2018 rozšiřuje časově omezenou prodejní akci na vybrané stavební materiály o nízkoprašná lepidla weberfor profi a weberfor profiflex. V termínu od 16. 6. do 17. 7 při objednání jedné palety akčních výrobků získá nakupující 6 plechovek piva v limitované edice.

Kolik stojí zateplení domu?

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, připravil jednoduchý kalkulátor pro rychlý a snadný výpočet orientační ceny zateplení domu. Každý má teď možnost si nezávazně spočítat na kolik přijde zateplení, včetně materiálu, práce a lešení.

Weber fandí sportu - ohlédnutí za Svěťákem

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, se stal oficiálním partnerem Světového poháru v horských kolech 2018.

Weber zlatým partnerem konference: Setkání lídrů českého developmentu

Dne 11. června se koná zajímavá konference Setkání lídrů českého developmentu 2018, které je Weber zlatým partnerem. Tato akce se koná v Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy v Praze.

další aktuality

Za chytrou omítku, chytré hodinky

Od 9. 9. do 10. 10. 2018 získáte za nákup chytré omítky chytré hodinky!

 

Polopatě - 16. 9. 2018

Polopatě - reportáž vysílaná na ČT1, 16. 9. 2018

 

Nový kalkulátor pro stanovení počtu hmoždinek ETICS

Je k dispozici nová verze kalkulátoru počtu hmoždinek potřebných pro ETICS. Aplikaci si můžete stáhnout...

Kalkulátor počtu hmoždinek verze 3.06 (formát Excel)

Weber on YouTube