Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Praha a středočeský kraj

Zvolte region

Weber - obchodní a zákaznická střediska
on_praha-stredocesky.png on_cechy-vychod.png on_cechy-severozapad.png on_cechy-jihozapad.png on_morava-jih-vysocina.png on_morava-stred.png on_morava-sever.png

Obchodní a zákaznické středisko

Praha a středočeský kraj

Radiová 3
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

 

UKAŽ NA MAPĚ

jméno zaměření
funkce v regionu
mobil e-mail
Petr Antal specialista pro fasády Praha - Jih 702 118 919 petr.antal@weber-terranova.cz
Vlasák Martin specialista pro fasády Praha - Jih 731 629 695 martin.vlasak@weber-terranova.cz
Lenka Macková  specialista pro stavebniny Praha - Jih 733 616 936 lenka.mackova@weber-terranova.cz
Lukáš Adámek specialista pro stavebniny Praha - Jih 736 530 290 lukas.adamek@weber-terranova.cz
Lenka Bártová  stav objednávek a skladové zásoby Praha - Jih 272 011 908 praha-jih@weber-terranova.cz
Jakub Rada specialista pro fasády Praha - Sever 733 676 473 jakub.rada@weber-terranova.cz
Sylva Nyklová specialista pro fasády Praha - Sever 733 612 483 sylva.nyklova@weber-terranova.cz
Matěj Šindler specialista pro fasády Praha - Sever 733 612 459 matej.sindler@weber-terranova.cz
Jaroslav Šindler specialista pro stavebniny  Praha - Sever 602 283 686 jaroslav.sindler@weber-terranova.cz
Tomáš Třebenský specialista pro stavebniny  Praha - Sever 724 941 761 tomas.trebensky@weber-terranova.cz
Lucie Davidová stav objednávek a skladové zásoby Praha - Sever 272 011 961 praha-sever@weber-terranova.cz
Arnošt Náprstek specialista na sanaci staveb 731 634 724 arnost.naprstek@weber-terranova.cz
Ondřej Vítek specialista na sanaci staveb 601 122 349 ondrej.vitek@weber-terranova.cz
Irena Platošová specialista pro podlahy a lepidla 724 751 409 irena.platosova@weber-terranova.cz
Tomáš Molinari specialista polyuretanových a epoxidových systémů 725 843 664 tomas.molinari@saint-gobain.com
Miroslav Trojan specialista developeři, GDS 737 230 366 miroslav.trojan@weber-terranova.cz
Břetislav Klíma specialista pro investory a projektanty 602 744 900 bretislav.klima@weber-terranova.cz
Tibor Matus specialista pro investory a projektanty 724 972 869 tibor.matus@weber-terranova.cz