Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Praha a středočeský kraj

Zvolte region

Weber - obchodní a zákaznická střediska
on_praha-stredocesky.png on_cechy-vychod.png on_cechy-severozapad.png on_cechy-jihozapad.png on_morava-jih-vysocina.png on_morava-stred.png on_morava-sever.png

Obchodní a zákaznické středisko

Praha a středočeský kraj

Radiová 3
102 00 Praha 10 - Štěrboholy

 

UKAŽ NA MAPĚ

jméno zaměření
funkce v regionu
mobil e-mail
Jaroslav Šindler specialista pro prodejce  602 283 686 jaroslav.sindler@weber-terranova.cz
Tomáš Třebenský specialista pro prodejce  724 941 761 tomas.trebensky@weber-terranova.cz
Lenka Macková  specialista pro prodejce  733 616 936 lenka.mackova@weber-terranova.cz
Lukáš Adámek specialista pro prodejce  736 530 290 lukas.adamek@weber-terranova.cz
Jan Vachek specialista pro stavební firmy 724 779 534 jan.vachek@weber-terranova.cz
Jakub Rada specialista pro stavební firmy 733 676 473 jakub.rada@weber-terranova.cz
Sylva Nyklová specialista pro stavební firmy 733 612 483 sylva.nyklova@weber-terranova.cz
Matěj Šindler specialista pro stavební firmy 733 612 459 matej.sindler@weber-terranova.cz
Břetislav Klíma specialista pro investory a projektanty 602 744 900 bretislav.klima@weber-terranova.cz
Tibor Matus specialista pro investory a projektanty 724 972 869 tibor.matus@weber-terranova.cz
Irena Platošová specialista pro podlahy a lepidla 724 751 409 irena.platosova@weber-terranova.cz
Arnošt Náprstek specialista na sanaci staveb 731 634 724 arnost.naprstek@weber-terranova.cz
Miroslav Trojan specialista developeři, GDS 737 230 366 miroslav.trojan@weber-terranova.cz
Michael Kružberský  aplikační technik 734 161 083 michael.kruzbersky@weber-terranova.cz
Bohumil Veselý aplikační technik 733 598 513 bohumil.vesely@weber-terranova.cz
Rostislav Hnídek vedoucí regionu 602 108 086 rostislav.hnidek@weber-terranova.cz
Lenka Bártová  stav objednávek
Praha - Jih
272 011 908 praha-jih@weber-terranova.cz
Lenka Bártová  skladové zásoby
Praha - Jih
272 011 908 praha-jih@weber-terranova.cz
Lucie Davidová stav objednávek
Praha - Sever
272 011 961 praha-sever@weber-terranova.cz
Lucie Davidová skladové zásoby
Praha - Sever
272 011 961 praha-sever@weber-terranova.cz