Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.for profiflex R

Nový lepicí tmel na obklady a dlažby weber.for profiflex R, vstupuje na Český trh. Oceníte zejména při renovaci, u prostor, které jsou vysoce namáhané, např. schodiště, podesty u výtahů, kde dlažba již po 3 až 4 hod, může být pochůzí. V případě spárování po 8 hod je dlažba plně zatížitelná.

výhody

Weber.for profiflex R je rychletuhnoucí, flexibilní, lepicí tmel na bázi vápence. Sáprovat již lze po 3 hodinách a plná zítěž je již po 12 hod. Weber for profiflex R je elastická a vysoce přilnavá hmota. Tmel je vhodný pro podlahové vytápění a můžete ho použít jak pro interiér tak exteriér. Weber.for profiflex R je vhodný pro slinuté dlaždice a řadí se do třídy C2TF S1.

použití

Weber. for profiflex R je vhodný pro minerální podklady, jako vápenocementové omítky a beton, podlahy ve vlhkých prostorách, pro lepení dlažby na podklady se zabudovaným topením, na lodžie a balkony. Weber. for profiflex R je vhodný k lepení dlaždic větších rozměrů, slinutých dlaždice, akemninových obkladů, obkladů z umělého kamene, i skleněných tvárnic. Nedoporučujeme tento tmel použít na dřevo, štuky, kovy a barevné nátěry.