Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Skladník ve výrobě - Prostějov

Víme, že dlouhodobě obstát v konkurenci by se nám nedařilo bez týmu kvalitních a loajálních pracovníků. Vážíme si našich zaměstnanců a snažíme se naše týmy doplňovat a rozšiřovat zodpovědně a s rozvahou.

Vítáme kandidáty s pracovními zkušenostmi v oboru, ale najdete u nás i pozice pro čerstvé absolventy či kandidáty s praxí v jiné oblasti. Máme propracovaný školicí systém, díky kterému naši zaměstnanci mohou získat a rozšiřovat svoje know-how v rychle se vyvíjejícím oboru našeho působení.

Detailní popis pozice

Co Vám nabízíme?

  • nástup 1.2. 2019
  • ranní směny pondělí – pátek
  • zázemí přátelské a úspěšné společnosti
  • odpovídající mzdu
  • bezpečné pracovní prostředí
  • dobré vztahy s ostatními kolegy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 100 Kč
  • pracovní oděv, obuv a pomůcky zdarma
  • pravidelné zasílání mzdy vždy do 10. dne v měsíci
  • s délkou pracovního poměru se zvyšuje vaše mzda
  • nadstandardní příplatky za přesčasy
  • individuální prémie
  • příspěvek na penzijní připojištění a úrazové pojištění

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • příjem a expedice skladovaného zboží
  • obsluha VZV
  • odpovědnost za uskladnění zboží

Co od Vás očekáváme?

  • SOU vzdělání
  • zkušenosti s řízením VZV, platný průkaz na VZV i retrak
  • pečlivost, přesnost, zodpovědnost
  • zkušenosti ze skladu
  • PC

Kontakt:
Alena Nováková, Tel.: 731 193 738, E-mail: alena.novakova(at)weber-terranova.cz

Skupina Saint-Gobain, jehož je součástí divize Weber, v České republice získala potřetí v řadě prestižní certifikaci TOP EMPLOYER

Skupina Saint-Gobain v České republice již potřetí v řadě úspěšně prošla mezinárodní certifikací Top Employers Institute.

Výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem Top Employers Institute identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě. Zejména hodnotí výjimečné zaměstnanecké podmínky, rozvoj lidských zdrojů, hledání nových talentů na všech úrovních organizace, stejně tak optimalizaci všech personálních procesů a zaměstnanecké benefity. Saint-Gobain je v České republice jednou ze 12 firem, kterým se podařilo touto certifikací pro rok 2018 úspěšně projít.