Weber Saint-Gobain - Official website of the company

nehledáme právě vás?

Je jedno o jakou pozici se ucházíte, v naší společnosti na vás čeká možnost naučit se novým věcem a dovednostem, získat nové zkušenosti a nové kolegy. Tituly a postavení pro naší společnost nejsou až tak důležité, u nás je rozhodující přijmout odpovědnost a růst naší společnosti.

V případě zájmu pracovat v divizi Weber Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. vyplňte prosím formulář a odešlete jej.
  

 

Skupina Saint-Gobain, jehož je součástí divize Weber, v České republice získala potřetí v řadě prestižní certifikaci TOP EMPLOYER

Skupina Saint-Gobain v České republice již potřetí v řadě úspěšně prošla mezinárodní certifikací Top Employers Institute.

Výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem Top Employers Institute identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě. Zejména hodnotí výjimečné zaměstnanecké podmínky, rozvoj lidských zdrojů, hledání nových talentů na všech úrovních organizace, stejně tak optimalizaci všech personálních procesů a zaměstnanecké benefity. Saint-Gobain je v České republice jednou ze 12 firem, kterým se podařilo touto certifikací pro rok 2018 úspěšně projít.

 

Žádost o práci


pole označená * jsou povinná!