Weber - Saint-Gobain

nehledáme právě vás?

Je jedno o jakou pozici se ucházíte, v naší společnosti na vás čeká možnost naučit se novým věcem a dovednostem, získat nové zkušenosti a nové kolegy. Tituly a postavení pro naší společnost nejsou až tak důležité, u nás je rozhodující přijmout odpovědnost a růst naší společnosti.

V případě zájmu pracovat v divizi Weber Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. vyplňte prosím formulář a odešlete jej.
  

 

Weber, jako součást skupiny Saint-Gobain, získal prestižní certifikaci TOP EMPLOYER

Skupina Saint-Gobain v České republice prošla úspěšně mezinárodní certifikací Top Employers Institute, a to zejména díky výjimečné péči o zaměstnance a poskytovaným zaměstnaneckým benefitům.

Pravidelný roční výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem Top Employers Institute identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě. Zejména hodnotí výjimečné zaměstnanecké podmínky, rozvoj lidských zdrojů, hledání nových talentů na všech úrovních organizace, stejně tak optimalizaci všech personálních procesů a zaměstnanecké benefity. Saint-Gobain je v České republice jednou z pěti firem, kterým se podařilo touto certifikací v roce 2016 úspěšně projít

 

 

Žádost o práci


pole označená * jsou povinná!