Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.pas aquaBalance za zvýhodněnou cenu

10 06 2014

Nečekejte a využijte zvýhodněné ceny moderní a ekologické omítky, která umí regulovat vlhkost.

Jak omítka weber.pas aquaBalance funguje? Nahlédněte na video zde: https://www.youtube.com/watch?v=Pwrb6e7f4QA

Pro ověření těchto unikátních vlastností omítky weber.pas aquaBalance Weber nabízí nyní za zvýhodněnou cenu. Nabídka je však časově omezena. Kontaktujte obchodně technické poradce nebo prodejce stavebních materiálů.

Povrch omítky weber.pas aquaBalance dokáže regulovat vlhkost. Po zvlhčení deštěm nebo rosou se znatelně rychleji vysouší. Vlhkostní režim fasády se udržuje v přirozené rovnováze, takže řasy a plísně zde nenaleznou živnou půdu a fasáda si po dlouhou dobu zachovává hezký vzhled.

Fasáda v rovnováze - princip působení pastovité omítky weber.pas aquaBalance:

1) Šetrný koloběh vody naprostým vynecháním biocidního konzervačního prostředku pro ochranu fasády bráníme s omítkou weber.pas aquaBalance vymývání chemikálií a tím nezatěžujeme zatížení životního prostředí.

2) Minerální charakter 

weber.pas AquaBalance má zdokonalenou formulaci s výraznějším minerálním charakterem a vyznačuje se výbornou zpracovatelností.

3) Složka s hydrofilním účinkem

Inteligentní regulace povrchové vlhkosti bez vymyvatelné tenké vrstvy biocidního konzervačního prostředku má také estetickou výhodu. Neboť fyzikální princip působení kapilárního přijímání a uvolňování vlhkosti se nemění ani po letech. Funguje od prvního dne po celou dobu životnosti fasády. Budovy, které mají na fasádě weber.pas aquaBalance, mají tak hezký vzhled po delší dobu.

Využijte akční zvýhodněné ceny. leták (PDF, 1.4MB)