Weber Saint-Gobain - Official website of the company

weber.pas aquaBalance – ekologická omítka, která umí regulovat vlhkost

25 03 2014

Weber vyvinul hydrofilní fasádní pastovitou omítku weber.pas aquaBalance, která nevyužívá k ochraně fasády proti nevzhledným řasám žádné biocidní prostředky.

Povrch omítky weber.pas aquaBalance dokáže regulovat vlhkost. Po zvlhčení deštěm nebo rosou se znatelně rychleji vysouší. Vlhkostní režim fasády se udržuje v přirozené rovnováze, takže řasy a plísně zde nenaleznou živnou půdu a fasáda si po dlouhou dobu zachovává hezký vzhled.

Fasáda v rovnováze – princip působení pastovité omítky
weber.pas aquaBalance
:

 

  1. Šetrný koloběh vody
    naprostým vynecháním biocidního konzervačního prostředku pro ochranu fasády bráníme s omítkou weber.pas aquaBalance vymývání chemikálií a tím nezatěžujeme zatížení životního prostředí.
  2. Minerální charakter weber.pas AquaBalance
    má zdokonalenou formulaci s výraznějším minerálním charakterem a vyznačuje se výbornou zpracovatelností.
  3. Složka s hydrofilním účinkem
    Inteligentní regulace povrchové vlhkosti bez vymyvatelné tenké vrstvy biocidního konzervačního prostředku má také estetickou výhodu. Neboť fyzikální princip působení kapilárního přijímání a uvolňování vlhkosti se nemění ani po letech. Funguje od prvního dne po celou dobu životnosti fasády. Budovy, které mají na fasádě weber.pas aquaBalance, mají tak hezký vzhled po delší dobu.

Pro ověření těchto unikátních vlastností omítky weber.pas aquaBalance Weber nabízí mimořádnou, časově omezenou prodejní akci.
Akční leták (PDF, 1,4MB)


Jak omítka weber.pas aquaBalance funguje?
Nahlédněte na video zde: http://www.youtube.com/watch?v=BGBQaE-nfqA

Pro více informace nás kontaktujte na E: info(at)weber-terranova.cz.