Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Weber se stal zlatým partnerem Setkání lídrů českého developmentu 2016

3 06 2016

v úterý 7. června proběhne Setkání lídrů českého developmentu. Weber se stal zlatým partnerem této prestižní akce, která se koná v budově KPMG v Praze 8, Pobřežní 1a.

Co se zde bude dít?

Diskuse ředitelů developerských společností, vrcholných představitelů bank a zástupců médií k výsledkům nejnovější studie developerských společností Q2/2016 a k dalšímu očekávanému vývoji v oblasti developmentu, legislativy, úrokových sazeb a ekonomického vývoje ČR.

Kdo je zván?

např. Karla Šlechtová, ministryně pro místní rozvoj ČR, Vladimír Tomšík, viceguvernér ČNB, Berenika Peštová, náměstkyně MŽP pro řízení sekce technické ochrany životního prostředí, Jiří Koliba, náměstek MPO pro stavebnictví Petr Hlaváček, ředitel Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy, Jan Rýdl, ředitel Real Estate financování, Raiffeisenbank, Marcel Soural, generální ředitel, Trigema, Tomáš Míček, ředitel pro ČR, P3, Jiří Procházka, generální ředitel a předseda představenstva, Metrostav Development, Simon Johnson, provozní ředitel, Crestyl, Rafael Moreno, generální ředitel, Průmstav, Pavel Kliment, partner KPMG Česká republika

Vybraná témata z programu:

  • Zrychlí nebo naopak zpomalí nový stavební zákon přípravu developerských projektů?
  • Co a kdy přinesou nové pražské stavební předpisy, jaký je strategický plán pro Prahu do roku 2030?
  • Jak změní EIA developerské projekty?
  • Aktuální situace a další výhled vývoje ekonomiky ČR
  • Kam až mohou úrokové sazby klesnou a dokdy budou klesat?
  • Jaký vývoj ekonomiky nás čeká a na čem růstový trend stojí/padá?
  • Budou investoři zvyšovat své investice nebo již začínají brzdit?