Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Weber je partnerem Konference ředitelů projektových společností 2015

2 08 2015

Pozvánka na největší setkání ředitelů projektových a architektonických firem v České republice a diskusi o současném stavu a dalším vývoji projektové přípravy staveb – pátý ročník KONFERENCE ŘEDITELŮ PROJEKTOVÝCH SPOLEČNOSTI 2015 (koná se 15. září v Praze).

Diskutovat budou klíčoví představitelé veřejného sektoru – ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, ministr životního prostředí Richard Brabec, první náměstek ministra dopravy Tomáš Čoček, náměstek ministra průmyslu a obchodu pro stavebnictví Jiří Koliba, náměstek ministra zemědělství Aleš Kendík. Plánované investice z pohledu krajů bude prezentovat hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola. Stav a další výhled v územním rozvoji a projektové přípravě dvou největších měst v ČR budou prezentovat náměstek primátorky hlavního města Prahy pro územní rozvoj Matěj Stropnický a náměstek primátora města Brna pro oblast rozvoje města Martin Ander. 

Nejnovější plány a hlavní směry investic budou rovněž prezentovat představitelé z řad největších veřejných i privátních investorů – ředitelé SFDI, ŘSD, SŽDC, ŘVC a další významné osobnosti.

Účast je pro ředitele a členy vedení projektových a architektonických společností jako vždy BEZPLATNÁ, je však nutná registrace předem vzhledem k již tradičně velkému zájmu a kapacitě konference omezené na 450 vedoucích představitelů firem.

Pokud máte o účast zájem, prosíme Vás o zaslání krátké odpovědi obratem na tento email: konference(at)ceec.eu, abychom Vám mohli bezplatnou registraci zajistit.

Pozvánka ve formátu PDF