Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Weber je jedničkou u profesionálů v oblasti fasádních systémů

23 05 2017

Z výsledků výzkumného projektu Kvalitní stavební materiály, které zaštítila renomovaná výzkumná agentura Nielsen Admosphere vyplývá, že fasádní systémy značky Weber jsou u řemeslníků synonymem prvotřídní technologie a kvality.

Kvalitu stavebních materiálů hodnotilo napříč 26 kategoriemi více než 700 řemeslníků a zástupců stavebních či realizačních firem. Anketa probíhala v prvním čtvrtletí letošního roku.  

Hodnocení kvality v kategorii Fasádní systémy se zúčastnilo 211 profesionálů z realizačních stavebních firem a řemeslníků. V různých kategoriích uváděli hodnotící profesionálové stavební materiály, se kterými v minulém roce pracovali nejčastěji a následně hodnotili kvalitu těchto materiálů. Poté uvedli nejkvalitnější značku materiálů v jednotlivých kategoriích.

V kategorii Fasádní systémy značka Weber, již druhým rokem obhájila prvenství  ve všech aspektech hodnocení: používanost, hodnocení kvality a nejhodnotnější značka v oblasti fasádních systémů.

  • Nejvíce používanou značkou fasádních systémů byl Weber s 59% používanosti mezi profesionály.
  • Nejlépe hodnoceným fasádním systémem byl Weber s nejvyšším průměrným hodnocením 8,92 z maximálních 10 bodů.
  • Nejvíce profesionálů (34%) uvedlo jako nejlepší značku fasádních systémů Weber.

Výzkumný projekt „Kvalitní stavební materiály“ je svého druhu prvním a jediným počinem na českém trhu. Cílem tohoto výzkumu je pomoci koncovým zákazníkům zorientovat se v široké nabídce stavebních materiálů a odlišit špičkové výrobky od méně kvalitních. Díky tomuto výzkumu mohou výrobci získat nezávislé potvrzení kvality svých výrobků.

Podrobnější informace naleznete zde: www.kvalitnistavebnimaterialy.cz

Tento výzkumný projekt potvrdil, že Weber má skutečně nejkvalitnější fasádní systémy.