Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Stříbrná medaile za unikátní výrobek weber.rep surface

3 03 2017

V soutěži Známka kvality výrobek- technologie pro stavebnictví a architekturu 2017 získal Weber stříbrné ocenění za vysprávkovou maltu na beton s antikorozními účinky weber.rep surface.

weber.rep surface

Tento špičkový materiál je unikátní tím, že spojuje tři funkce do jednoho výrobku:

Je určen pro opravy betonu, chrání proti korozí a tím vším prodlužuje životnost stavby. 

Výrok poroty: „Za zjednodušení technologického postupu při úpravách železobetonových konstrukcí s nutností ošetření korodované výztuže.

Weber si získaného ocenění velmi váží a děkuje organizátorům, vypisovatelům a porotě soutěže.

Tuto cenu Weber obdržel dne 2. března na slavnostním udílení Známek kvality 2017 pro výrobky a technologie pro stavitelství a architekturu.

Známky kvality zvyšují znalosti o kvalitě a způsobu využití špičkový výrobků – technologií nabízených na českém trhu. 

Tato soutěž usiluje o podporu kvalitních, inovativních produktů a technologií pro stavitelství a architekturu. Porotci hodnotí přínos, úroveň technické dokumentace a způsob aplikace produktů do staveb a podporu výrobků pro BIM katalogy. Získaná ocenění jsou po dobu pěti let promítnuta do hodnocení ratingu RABF -udělování známek organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství.

Vypisovatelé soutěže:
Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Asociace inovačního podnikání ČR, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, České vysoké učení technické v Praze – Fakulta stavební, Český svaz stavebních inženýrů, Design Cabinet CZ, Hospodářská komora ČR, Sdružení pro výstavbu silnic Praha, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR a Svaz zkušeben pro výstavbu.

Více o výrobku ke stažení (PDF)