Weber Saint-Gobain - Official website of the company

POZVÁNKA na "Dny pasivních domů 2017"

7 11 2017

ve dnech 10. - 12. listopadu proběhne další ročník akce Dny pasivních domů 2017, během které majitelé pasivních domů po celé České republice otevřou dveře pro širokou veřejnost.

Od pátku 10. do neděle 12. listopadu můžete navštívit pasivní domy po celé České republice. Další ročník oblíbené akce "Dny pasivních domů", kdy mají zájemci jedinečnou příležitost se obyvatel i stavitelů pasivních domů zeptat na to, jak se jim v takových domech žije, jak vlastně fungují a jak se staví.

Cílem akce je sdílet zkušenosti majitelů domů se zájemci o výstavbu či rekonstrukci a profesionály z oboru a šířit tak povědomí o výhodách a nástrahách pasivního bydlení. 

Během akce otevře své dveře několik desítek pasivních domů po celé České republice. Zájemci mohou bezplatně navštívit již postavené domy, nebo i ty, které jsou těsně před dokončením a získat informace z první ruky přímo od jejich majitelů nebo stavitelů. Pokud se rozhodujete o bydlení v pasivním domě, máte ideální příležitost zjistit, jaké jsou jeho výhody, nebo na co si dát při stavbě pozor. 

Stránky akce: www.pasivnidomy.cz/dpd