Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Plná korba Weber

16 10 2017

Nakupte – zaregistrujte se – vyhrajte. Vyhrajte v termínu od 1. září do 3. listopadu stavební materiál Weber a další ceny v celkové hodnotě 1 000 000 Kč!

Výrobce špičkových stavebních materálů Weber vyhlašuje v termínu od 1. září do 3. listopadu soutěž o stavební materiály. Kupte omítku a vyhrajte stavební materiály Weber nebo další ceny.

Nakupte – zaregistrujte se – vyhrajte. 

Zakoupením jakéhokoliv množství vybraných prémiových omítek Weber máte možnost vstoupit do soutěže Plná korba Weber. Pak stačí vyplnit registrační formulář na webových stránkách www.PlnakorbaWeber.cz

Každý týden, počínaje 15. 9., proběhne losování o poukázky pro nákup stavebního materiálu přes portál www.poptej-weber.cz a to v hodnotách:

 • 1x poukázka v hodnotě 20 000 Kč
 • 2x poukázka v hodnotě 15 000 Kč
 • 5x poukázka v hodnotě 10 000 Kč.

 Pro soutěžící je nachystáno celkem 8 kol, kde vyvrcholením bude 3. listopadu, kdy se bude losovat o hlavní výhry. Výherci hlavních cen si mohou vybrat mezi poukázkami na odběr stavebního materiálu přes portál www.poptej-weber.cz nebo na nákup zboží na MALL CZ.

Hlavní výhry jsou v hodnotách 1x 100 000 Kč1x 60 000 Kč a 1x 40 000 Kč.

Hodnota všech poukázek je včetně DPH.

Proč právě tyto prémiové omítky?

 • weber.pas aquaBalance:
  i pro nejsytější odstíny omítek, ideální do prostředí s náročnými klimatickými podmínkami, do vlhkého prostředí,přirozeně  šetrná k životnímu prostředí
 • weber.pas extraClean:
  vysoce samočistící, vhodná do prašného prostředí, přirozeně odolná proti mikroorganismům (řasy)
 • weber pas extraClean active:
  omítka s fotokatalytickým efektem, vhodná do městského prostředí, samočistící

Více informací o soutěži naleznete na: www.PlnakorbaWeber.cz