Weber Saint-Gobain - Official website of the company

Vyzkoušejte si barvy pro Váš dům!

Klidně i nanečisto...

weber.color design

Dejte barvu svým snům!

Co je weber.color design?

On-line aplikace weber.color design umožňuje vizualizovat vybrané odstíny barev omítek weber na fotografi i nebo výkresu projektu Vaší budovy. Aplikace weber.color design přináší reálný pohled na váš dům v novém barevném provedení a ušetří vaše peníze vynaložené za nevhodně zvolené kombinace barev.

Co weber.color design umí?

Do aplikace si načtete současnou fotografi i vaší budovy nebo její technický výkres. Za pomoci vestavěných nástrojů si zvolíte plochy, na které chcete použít barvy ze vzorníků weber.color line. Aplikujete barvy ze vzorníků weber nadefinované plochy budovy. Barvy můžete pouhým kliknutím myši měnit. Tímto způsobem si zdarma a v reálném čase můžete obarvit svoji budovu zcela podle svých představ.

Pokud nejste s výsledkem barevné vizualizace zcela spokojeni, můžete si rozpracovaný projekt weber.color design uložit na disk svého počítače a poté se k němu vrátit a pokračovat v další práci.

Co je výstupem z aplikace?

Výslednou barevnou vizualizaci budovy si můžete vytisknout na tiskárnu nebo uložit do souboru PDF. Součástí výstupu je náhled na barevné řešení budovy a soupis použitých barev v kódovém označení weber.color line.

Vyzkoušejte hned...

weber.architekt