Weber Saint-Gobain - Official website of the company

350. výročí od založení značky Saint-Gobain

Společnost Weber je hrdá na to, že může být jednou z vlajkových lodí značky Saint-Gobain, předního světového poskytovatele vysoce výkonných materiálů a stavebních řešení. V roce 2015 vyzýváme zákazníky, aby se připojili k naší oslavě velmi významného milníku.

Od vzniku společnosti v roce 1665 byly materiály Saint-Gobain součástí věhlasných projektů ve všech koutech světa, od zámku ve Versailles až po stadiony pro fotbalové mistrovství světa v Brazílii. Skutečnost, že jsme součástí značky Saint-Gobain, nám pomáhá se lépe starat o naše zákazníky.

Odborné znalosti materiálů, které vycházejí z 350leté historie: 

Saint-Gobain je uznáván jako jeden ze stovky předních světových inovátorů*. Společnost Weber využívá rozvoje schopností značky Saint-Gobain a svých dlouholetých zkušeností v oblasti vývoje materiálů, které se vyznačují vyšší pevností, snazší aplikací, vyšší stálostí a větší efektivitou.

• Trvalá udržitelnost a stálost:

Saint-Gobain vkládá do svých značek dlouhodobé investice. Zákazníci tak vědí, že se na produkty společnosti Weber mohou spolehnout i do budoucna.

• Velká a silná průmyslová skupina: 

Závazek značky Saint-Gobain dosahovat vysoké kvality produktů a služeb, které jsou prověřeny mnoha generacemi, přináší zákazníkům společnosti Weber nemalou řadu výhod.

• Mezinárodní skupina poskytující lokální řešení: 

Díky flexibilnímu, decentralizovanému obchodnímu modelu značky Saint-Gobain může společnost Weber poskytovat svým zákazníkům nejlepší možné služby na každém trhu.

• Investice do budoucna: 

Jsme součástí značky Saint-Gobain a to nám umožňuje například účast v programu Multi-Comfort, sérii experimentálních stavebních projektů, které udržují společnost Weber na špici v oboru stavebního designu.

* Thomson Reuters Global Index

350 LET SAINT-GOBAIN / Video k výročí #SaintGobain350Pavilony 350 LET SAINT-GOBAIN

část 1 / Myšlenkačást 3 / Shanghai – otevřeníčást 5 / Sao Paulo: otevřeníčást 2 / Shanghai - instalace pavilonučást 4 / Shanghai: otevření veřejnostiHra World 350 je na světě!

Vyzkoušejte si unikátní mobilní hru s názvem World 350 (Svět 350). Hra byla navržena studenty z Léonard de Vinci univerzity poblíž Paříže na zakázku Saint-Gobain. Hra má čtyři fáze a je zaměřena na paměť a uvažovací schopnosti hráče. Hra World 350 se pochopitelně zmiňuje o Saint-Gobain.

Hru World 350 si mohou hrát všichni

Tato hra vznikla k příležitosti oslav 350 let Saint-Gobain. Je zdarma ke stažení a je určena pro tablety, smartphony i pro klasický počítač. Bude to nabídka ze skupiny na světě pro 350. výročí, takže to bude zdarma. Můžete ji šířit mezi naše zákazníky, své rodiny a přátelé.

Cyklus hry 350 World

Hra má celkem čtyři úrovně a každá úroveň má svá vlastní pravidla a stupeň náročnosti graduje s přibývajícími úrovněmi. S každou úrovní má možnost hráč získat větší množství bodů. Interaktivní hra umožňuje řadu srovnávání, výměny a diskuse mezi hráči. Hráči si mohou vybrat, zda si budou navzájem pomáhat nebo ne. Hráči jsou konfrontováni s událostmi, které komplikují jejich úkoly: špatné počasí, šílený vědec apod.

Hra je k dispozici pro mobilní platformy Android, iOS a také pro PC.

Hru si můžete stáhnout zde