Weber Saint-Gobain - Official website of the company

novinky

POZVÁNKA na "den otevřených dveří pasivních domů"

18 jen 2018

Dovolujeme si Vás pozvat na den otevřených dveří pasivních domů našich klientů a na praktické ukázky stavění pasivních/nízkoenergetických domů. Tyto dny probíhají v rámci mezinárodních dnů pasivních domů o víkendu 9.- 11.11. 2018

Prodejní akce Lepte (se) a spárujte (se) s Weber

14 jen 2018

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, zahajuje prodejní akci na lepidla na obklady a dlažby a pro spárování bez fleků. Za nákup jedné celé palety vybraných akčních lepidel zákazník získá jako bonus 2× 5kg spárovací malty webercolor premium zdarma.

Akce „Za nákup chytré omítky – chytré hodinky“ ukončena!

4 jen 2018

vzhledem k velkému zájmu o prodejní akci „Za nákup chytré omítky – chytré hodinky“ ji bohužel musíme ukončit ke dni 4. října a to z důvodů vyčerpání zásob chytrých hodinek.

Weber Zlatým partnerem Konference ředitelů projektových společností

4 z 2018

Dne 4. září proběhne Konference ředitelů projektových společností. Mělo by se jednat o největší diskusi vrcholných představitelů státu, veřejných i privátních investorů s generálními řediteli projektových a architektonických společností o směřování, klíčových krocích a budoucnosti stavebního sekt...

Rozšíření akce "Stavte s Weber a získejte pivo"

11 erven 2018

Weber od 29. 6. 2018 rozšiřuje časově omezenou prodejní akci na vybrané stavební materiály o nízkoprašná lepidla weberfor profi a weberfor profiflex. V termínu od 16. 6. do 17. 7 při objednání jedné palety akčních výrobků získá nakupující 6 plechovek piva v limitované edice.

Kolik stojí zateplení domu?

4 erven 2018

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, připravil jednoduchý kalkulátor pro rychlý a snadný výpočet orientační ceny zateplení domu. Každý má teď možnost si nezávazně spočítat na kolik přijde zateplení, včetně materiálu, práce a lešení.

Weber fandí sportu - ohlédnutí za Svěťákem

4 erven 2018

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, se stal oficiálním partnerem Světového poháru v horských kolech 2018.

Weber zlatým partnerem konference: Setkání lídrů českého developmentu

3 erven 2018

Dne 11. června se koná zajímavá konference Setkání lídrů českého developmentu 2018, které je Weber zlatým partnerem. Tato akce se koná v Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy v Praze.

Weber city run je už v cíli

1 erven 2018

Téměř tři sta účastníků všech věkových kategorií si přišlo poslední květnovou sobotu zasportovat do Jičína na 4. ročník městského běhu. Weber touto cestou děkuje pořadateli závodu Petru Kordíkovi z Fit CLUb Jičín a městu Jičín za dokonalou organizaci.

Ohlédnutí za Weber Jičínskou 50

1 erven 2018

Letošní, již 13. ročník WEBER Jičínské 5o, si přišlo zazávodit na šest stovek cyklistů všech věkových i výkonnostních kategorií. Závod se konal v sobotu 26. května. Weber děkuje hlavním organizátorům v čele s Petrem Kordíkem z FIT CLUB Jičín za perfektní organizaci, městu Jičínu a hlavně všem účastn...