Weber Saint-Gobain - Official website of the company

novinky

Skupina Saint-Gobain, jehož je součástí divize Weber, v České republice získala již potřetí v řadě prestižní certifikaci TOP EMPLOYER

19 nor 2018

Skupina Saint-Gobain v České republice již potřetí v řadě úspěšně prošla mezinárodní certifikací Top Employers Institute.

weberhmoždinky v propracováném designu: Zatluč, zašroubuj, vyzkoušej!

8 nor 2018

Pro letošní sezónu si Weber připravil další dvě weberhmoždinky v propracovaném designu.

e-Weber 2018

5 nor 2018

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, připravil a inovoval celou řadu online komunikačních aktivit. Weber nově představuje e-informace, e-návody a e-kontakty. Cílem je být stále na blízku svým zákazníkům, aby měli stále při ruce praktické a aktuální informace, návody a kontakt...

Hledáme právě vás...

12 leden 2018

Víme, že dlouhodobě obstát v konkurenci by se nám nedařilo bez týmu kvalitních a loajálních pracovníků. Vážíme si našich zaměstnanců a snažíme se naše týmy doplňovat a rozšiřovat zodpovědně a s rozvahou.

Weber mění design obalů

9 leden 2018

Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, pro letošní stavební sezónu připravuje změnu vzhledu obalů. Nový obal sází na jednoduchý a srozumitelný design, který je v souladu s novou koncepcí Weber – *we care - *staráme se.

Rekonstrukce a sanace v praxi 2018

8 leden 2018

16. lednem startuje cyklus přednášek Rekonstrukce a sanace v praxi 2018. Tento šestý ročník seminářů bude zaměřen na praktické zkušenosti s návrhem a prováděním stavebních prací. Na základě předchozích ročníků se organizátor zaměří na problematiku sanace staveb, určených ke shromažďování vod.

Prodlužte si sezónu – materiály pro provádění kontaktního zateplení v nízkých teplotách

27 listopad 2017

Ve stavebnictví se stále závodí s časem a v některých případech stavaři prohrávají, protože počasí u venkovních prací není možné naplánovat. Stavební sezóna obvykle s příchodem ranních mrazíků končí. To se týká především fasádních prací. Abychom Vám umožnili provádět fasádní přáce i za nepříznivých ...

Saint-Gobain Fórum 2018

22 listopad 2017

skupina Saint-Gobain, globální lídr na trzích udržitelného bydlení pořádá již šestou sérii odborných seminářů pro projektanty, architekty, stavební firmy a ostatní profesionály ve stavebnictví. Semináře se v roce 2018 zaměří na aktuální trendy ve výrobě stavebních materiálů. Akce je zařazena do prog...

Trénink pro řemeslníky 2018

22 listopad 2017

Za pouhý jeden den získáš praktické znalosti, které se jinde nenaučíš. Budeme trénovat pod vedením skutečných mistrů. Naučíme tě nové stavební postupy, finty s materiály, zkrátka všechno, co se ti v praxi hodí.

Soutěž Plná korba Weber už zná své výherce

16 listopad 2017

Výrobce špičkových stavebních materálů vyhlásil v termínu od 1. září do 3. listopadu soutěž o stavební materiály. Dne 15. listopadu byli výherci hlavních cen pozváni na slavnostní předání do sídla divize Weber.