Weber Saint-Gobain - Official website of the company

novinky

weber.školení 2017 opět zahájeno

13 nor 2017

V letošním roce Weber opět přichystal celou škálu školení a seminářů. Weber organizuje odborná školení pro stavební veřejnost již čtrnáctým rokem. Školení jsou určena zejména pro aplikační firmy, obsluhu stavebnin a odbornou veřejnost.

Stavební příručka RÁDCE 2017 právě vyšla

13 nor 2017

Weber v rámci osvěty stavebního řemesla opět vydává na vlastní náklady unikátní publikaci pro stavebníky - RÁDCE 2017. Letos přichází na trh již patnáctý ročník.

Skupina Saint-Gobain, jehož je součástí divize Weber, v České republice opět získala prestižní certifikaci TOP EMPLOYER

10 nor 2017

Skupina Saint-Gobain v České republice již podruhé úspěšně prošla mezinárodní certifikací Top Employers Institute.

Weber na Rekonstrukce a sanace v praxi 2017

9 leden 2017

Weber zahajuje konferenční šňůru na sérii seminářů Rekonstrukce a konference v praxi 2017. Jedná se o pátý ročník přednášek, zaměřených právě na praktické zkušenosti jak z oblasti navrhování, tak z oblasti následného provádění staveních prací. Letošní ročník je více věnován problematice správnéh...

Údržba a čištění fasád a vnějších tepelně izolačních kompozitních systémů weber therm

6 leden 2017

Weber nabízí kompletní řešení pro údržbu a čistění fasád. Do nové sezóny přinášíme postup formou krok za krokem

SAINT – GOBAIN FORUM 2017: Co se stane když…?

9 prosinec 2016

Skupina Saint-Gobain, globální lídr na trzích udržitelného bydlení pořádá již pátou sérii odborných seminářů pro projektanty, architekty, stavební firmy a ostatní profesionály ve stavebnictví. Semináře se v roce 2017 zaměří na problémy na stavbách z pohledu projektanta.

Weber se stal hlavním partnerem studentské soutěže Český energetický a ekologický projekt/stavba/inovace 2015 (ČEEP 2015).

29 listopad 2016

Soutěž byla určena studentům odborných škol se zaměřením na přípravu, realizaci a provoz stavby – techniku, ekonomiku, architekturu, životní prostředí a ekologii, využití alternativních zdrojů energie, zemědělství apod. Kritérii hodnocení projektů, které jsou posuzovány bez rozdílu v kategoriích, js...

Podlahové vytápění s materiály Weber a topnými rohožemi Fenix ECOFLOOR – novinka

11 listopad 2016

Systémové řešení podlah s podlahovým vytápěním pomocí topných rohoží. Seznamte se s ním...

Weber je generálním partnerem Setkání lídrů českého stavebnictví

7 listopad 2016

Weber je generálním partnerem největšího setkání ředitelů stavebních, projektových a developerských společností v České republice - SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2016/H2, které se 15. prosince uskuteční na Pražském hradě za účasti předních představitelů vlády i nejvýznamnějších společností z ce...

SAINT – GOBAIN FORUM 2016: TICHO PROSÍM!

31 jen 2016

skupina Saint-Gobain, globální lídr na trzích udržitelného bydlení, pro Vás pořádá semináře zaměřené na problematiku akustiky budov. Toto téma získává na aktuálnosti a Saint-Gobain se svými výrobky již nabízí nespočet komplexních řešení.