Weber Saint-Gobain - Official website of the company

novinky

Omítkové řešení bez zateplení...

14 ervenec 2017

Minerální omítky dýchají, jsou pevné, dlouho vydrží, nehoří a jsou ověřeny staletími? Podívejte se na naši nabídku řešení.

Buďte Weber a odlište vzhled své fasády

30 erven 2017

Módní vzory designových omítek Vzhled dřeva, zdiva, pískovce, granitu, kamenných kvádrů, betonu, brizolitu, třpytivá či metalická fasáda.Na rozdíl od skutečných materiálů je toto řešení výrazně levnější, rychlejší s nižší hmotností, což ocení zejména budoucí investoři zateplovacích systémů.

Oficiální vyjádření skupiny Saint-Gobain ke kybernetickému útoku

29 erven 2017

Skupina Saint-Gobain se stala, stejně jako mnoho dalších společností po celém světě, cílem kybernetického útoku, který proběhl 27. června.

Prodejní akce: Stavte s Weber

20 erven 2017

Weber spouští časově omezenou prodejní akci na vybrané stavební materiály. V termínu od 6. června do 7. července při objednání jedné palety nakupující získá 6 piv limitované edice weberpiva 10°v plechu 0,5l.

Weber e-shop / Akční nabídka 21. 6. – 5. 7. 2017

20 erven 2017

Nyní jsme pro vás připravili „AKČNÍ NABÍDKU ve výši -25%“ na tyto nízkoprašná lepidla:

Pozvánka do Litomyšle: Den pod taktovkou Saint-Gobain

9 erven 2017

V rámci slavnostního zakončení významného hudebního festivalu Smetanova Litomyšl Saint Gobain připravil akci s názvem Den pod taktovkou Saint-Gobain. Akce se koná v Klášterních zahradách, kde pro všechny návštěvníky festivalu je připravený celodenní program.

Weber e-shop / Akční nabídka 5. – 19. června

2 erven 2017

už jste vyzkoušeli náš Weber e-shop? Ještě ne? Nyní jsme pro vás připravili „AKČNÍ NABÍDKU ve výši -25%“ na vybrané produkty.

Weber je jedničkou u profesionálů v oblasti fasádních systémů

23 kvten 2017

Z výsledků výzkumného projektu Kvalitní stavební materiály, které zaštítila renomovaná výzkumná agentura Nielsen Admosphere vyplývá, že fasádní systémy značky Weber jsou u řemeslníků synonymem prvotřídní technologie a kvality.

Weber je generálním partnerem Weber.Jičínské 50 a Weber.city run

19 kvten 2017

Přijměte pozvání na sportovní sobotu 27. května 2017 do města Jičína. Weber ve spolupráci s Fitclubem Jičín a městem Jičín vás zvou na cyklistický závod Weber Jičínská 50 a běžecké klání Weber city run.

Dotační titul Dešťovka

12 kvten 2017

Pro dotační titul Dešťovka všem vlastníkům či stavebníkům rodinných a bytových domů na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě představujeme tyto dva systémy. I Weber chce bojovat se suchem.