Weber - Saint-Gobain

novinky

Fasádní systémy Weber byly vyhodnoceny na základě nezávislého hodnocení kvality jako nejlepší v ČR

19 z 2016

Weber, výrobce stavebních materiálů, byl vyhodnocen na základě vnímání značky fasádních systémů jako nejlepší a také v hodnocení kvality fasádních systémů na základě osobní zkušenosti českých řemeslníků jako nejlepší.

Weber obdržel stříbrnou a bronzovou Známku kvality 2016

14 z 2016

Stříbrné ocenění získalo lepidlo na obklady a dlažby weber.for superflex a bronz unikátní pastovitá omítka weber.pas aquaBalance.

Weber se stal zlatým partnerem Konference

13 z 2016

Dne 20. září, v rámci zahájení stavebního veletrhu FOR -ARCH, se koná pátý ročník největší konference ředitelů projektových společností v České republice a zároveň proběhne plánovaná diskuse o aktuální situaci v sektoru projektových prací, nových zakázkách, klíčových připravovaných změnách a na prez...

Pozvánka: Vezeme vám dům - pojďte se inspirovat!

30 srpen 2016

Vezeme Vám dům, ve kterém se dá bydlet pohodlně a úsporně. Inspirace technologických novinek pro pohodlné bydlení. Představíme Vám chytrá energetická řešení a nejmodernější stavební materiály.

Je libo kvalitní stavební materiál? Vyzkoušejte Weber e-shop

1 ervenec 2016

Weber, výrobce a prodejce stavebních materiálů, spouští e-shop pro vybraný sortiment stavebních materiálů. Vyzkoušejte www.weber-eshop.cz

Oslavte s Weber 25 let v České republice

3 erven 2016

V rámci oslav výročí 25 let na českém trhu Weber spouští časově omezenou prodejní akci na vybrané stavební materiály. V termínu 6. června – 15. července při objednání jedné palety nakupující získá 6 piv Gambrinus Originál 10°v plechu 0,5l.

Obchodní zastoupení Weber Hradec Králové se stěhuje

3 erven 2016

Chtěli bychom Vás informovat o stěhování pobočky Weber Hradec Králové se skladem na novou adresu Pražská třída 13/84, Hradec Králové, Kukleny (areál firmy VALC HK).

Weber se stal zlatým partnerem Setkání lídrů českého developmentu 2016

3 erven 2016

v úterý 7. června proběhne Setkání lídrů českého developmentu. Weber se stal zlatým partnerem této prestižní akce, která se koná v budově KPMG v Praze 8, Pobřežní 1a.

Co říkáte na Zpravodaj sanace staveb?

3 erven 2016

Dovolte nám touto cestou představit první vydání Zpravodaje sanace staveb.

Weber je hlavním partnerem konference Historické budovy a jejich energetická efektivnost 2016.

3 erven 2016

Akce se koná 16. června 2016 se ve Willembergově sálu, na Novotného lávce 15, Praha 1